Razstava likovnih del na temo rudarstva

V razstavnem prostoru Doma kulture Svoboda Griže je bila od 17. do 27. aprila 2015 na ogled razstava likovnih del na temo rudarstva. Razstavljalo je 25 avtorjev iz širše Savinjske regije, s 35 likovnimi deli. Razstavo je postavilo Kulturno društvo Svoboda Griže, pri sami postavitvi pa je sodelovala oblikovalka Breda Bračko in člani Etnološkega društva Srečno.

Slovesnost odprtja razstave je bila v petek, 17. aprila 2015, z začetkom ob 18. uri. V spremljajočem kulturnem programu sta nastopila recitatorka Olga Markovič in David Sopotnik, s petjem in kitaro, pa tudi sicer je vodil kulturni program. Razstavo je odprla vodja likovne sekcije pri Kulturnem društvu Svoboda Griže Lidija Tamše. Razstava je ostala na ogled še do 27. aprila 2015.