Liboje skozi čas

V petek, 15. februarja 2013 je v Kulturnem domu v Libojah potekala proslava ob slovenskem kulturnem prazniku, ki jo je pripravilo Kulturno društvo Svoboda Liboje v sodelovanju z Etnološkim društvom Srečno.

Rdeča nit prireditve je bila predstavitev knjige Liboje skozi čas, avtorice Janje Ramšak, ki jo je idalo Etnološko društvo Srečno v 6-tem zvezku knjižne zbirke Izviri naše dediščine.

Prireditev so popestrili Godba Liboje, Kralovi pobi, Ani Frece, glasbena skupina M.J.A.V., Ana in Tilen Teržan, skupina Melise, otroci Vrtca Liboje, libojski osnovnošolci in drugi... Vse skupaj je v celoto z besedami povezovala Jolanda Železnik.

Zanimivo druženje so zaključili z ogledom razstave starih slik o Libojah in prijetnem kramljanju ob zakuski.